YCD VI - Opis czwartego odcinka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

Za nami już ostatni casting, który odbył się w Warszawie. Uczestnicy mieli tym razem trudniejsze zadanie, gdyż zostały tylko 3 bilety w tym 2 dla pań i 1 dla pana.

Na pierwszy ogień poszła Ewa Józefczak, która tańczy taniec towarzyski. Tancerka została skrytykowana przez znawcę tego tańca, czyli Augustina.

Nie poszło również Mariuszowi Kubickiemu, który, na co dzień pracuje jako stolarz i tańczy na wieczorach panieńskich. Taniec chłopaka nie należał do takich jakie nadają się do programu a Kinga była zasmucona, że Mariusz nie pozbył się reszty swojej garderoby.

Natalia Pełka to 10 letnia warszawiacka, która przyszła do programu aby namówić rodziców aby ci wierzyli w swoje dzieci i zapisywali je na zajęcia taneczne. Młoda uczestniczka, na co dzień uczy się tańczyć w szkole tańca Fair Play Crew i jej nauka nie poszła na marne, gdyż dziewczynka zauroczyła jurorów. Niestety, Natalia jest za młoda, bo wejść do programu.

Agnieszka Szewczyk, Ada Sawicka i Daniel Kępka to uczestnicy, którzy chcieli zaprezentować taniec disco. Te występy wywoła u Michała wspomnienia, lecz niestety nie zachwyciły jurorów. Daria Broda chciała zaprezentować połączenie jazzu i tańców ludowych i jak to trafnie podsumował Augustin co za dużo to nie zdrowo.

Szef jury był już zmęczony niskim poziomem tanecznym tego odcinka i jego prośby o tancerzy zostały wysłuchane. Na scenie pojawiła się Sonia Mirpuri, która zaprezentowała hip-hop i dostała bilet do Casablanki. To był pierwszy bilet na tym castingu.

Szabó Kristóf również spodobał się jurorom, lecz niestety ci nie byli pewni czy młody chłopak poradzi sobie z lekcją życia jaka czekałaby go na warsztatach i odesłali go do domu.

Wszystkie oczekiwania jurorów spełnił, natomiast Patryk Rybarski, który, na co dzień jest instruktorem tańca na róże. Tancerz zgarnął ostatni bilet na warsztaty przeznaczony dla panów.

Sandra Jackowska po wykonaniu tańca jazzowego dostała możliwość dalszej walki o bilet w dogrywce, gdzie zmierzyła się z Magdą wójcik, która również tańczy jazz i Olą < większe dane nie znane :D>. Dziewczyny musiały w ciągu dwóch godzin nauczyć się choreografii jazzowej przygotowanej przez Kasię Kizior i hip-hopowej przygotowanej przez Roofiego. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Magda i to właśnie ona dostała ostatni bilet.

W ostatnich minutach programu producenci zaprezentowali nam pierwszy dzień warsztatów w gorącej Casablance. Pierwsza noc była przeznaczona na zabawę, lecz niestety już tutaj pojawiły się problemy, gdyż Nadia- tancerka erotyczna nie była już pewna czy sobie poradzi a Edyta, która specjalnie się odchudzała na casting poczuła się urażona przez jednego z uczestników, który zażartował, że to akurat z nią chciałby wykonywać podnoszenia.

Już za tydzień dalsza część relacji z warsztatów oraz pierwsze eliminacje. Macie już swoich faworytów i przewidujecie, kto odpadnie w następnym odcinku?